Mobil Uygulama Geliştirme

Android, iOS, Windows Phone gibi farklı platformlarda çalışan, ihtiyaca göre tam performanslı native veya hybrid mobil uygulama çözümleri üretiyoruz.

Web Uygulamaları

Farklı ekranları ve tarayıcıları destekleyen, güncel tasarım prensiplerini benimseyen web uygulamaları geliştiriyoruz. Kurumsal web siteleri, tanıtım sayfaları veya ERP gibi kapsamlı ürünleri Kompanse bünyesi içerisinde geliştiriyoruz.

Video Animasyon

Video, animasyon, çekim veya kurgu gibi hizmetlerimiz ile tanıtım ve reklamcılık alanında hizmet veriyoruz. Çekim videolarından veya çizim karakterlerinden ürettiğimiz videolar ile güçlü ve benzersiz içerikler üretiyoruz!

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde sosyal medya yönetimi ihtiyacı her marka için geçerli duruma gelmiş bulunmakta. Sosyal medya hesaplarınızı rakip analizlerinize ve hedef kitlenize göre planlayarak, düzenli içerik üretimi ile güçlü bir sosyal medya deneyimi oluşturuyoruz.

SEO Danışmanlığı

Web siteniz veya mobil uygulamanız için gerekli seo çalışmalarını sizin için yürütüyoruz. Ürününüz için veya markanız için öncelikle gerekli araştırmalar yapıyoruz ve sonrasında sizi üst sıralara taşıyacak tavsiyelerde bulunuyoruz.

Raporlama ve Analiz

Web veya mobil uygulama kullanım raporlarınız üzerinden ve hedef kitleniz üzerinden daha çok kullanıcıya ulaşma veya daha fazla kullanım süreleri konusunda danışmanlık sağlıyoruz.

Big Data Analizi

Raporlama ve analiz hizmetimizin bir yan ürünü olarak big data alanında da, veri analizi ve istenilen çıktıların oluşturulması aşamasında hizmet veriyoruz. Otomatize ettiğimiz raporlama sistemleri ile, istenilen aralıklarla istenilen raporları farklı formatlarda sunabiliyoruz.

Gömülü Sistemler

Özel çözümler ve özel ürünler için, raspberry pi üzerinde çalışan, projeye göre ek modüller ile beslediğimiz veriler ile gömülü sistem yazılımları geliştiriyoruz. Gps konum bilgisi, sıcaklık bilgisi veya rfid teknolojisi ile uzaklık/sayım verileri gibi veriler ile geliştirmeler yapıyoruz.

Kurumsal Çözümler

Hizmetlerimiz içerisindeki bir çok kalemi barındıran çözümlerdir. Firma içerisindeki akışın ve iletişimin yönetimi, üretim takibi, süreç takibi gibi komple yazılımlar geliştiriyoruz. Uçtan uca çözümler olarak sunduğumuz bu alanda ERP, CRM, B2B, B2C, C2C gibi çözümler mevcut.
En Güvenilir Çözüm,
En İyi Yönetilen Projelerdir

Seofy stays ahead of the curve with digital marketing trends. Our success has us leading the pack amongst our competitors with our ability to anticipate change and innovation.

Analiz

Doğru ürün, doğru analiz yolundan başlar. Atılacak adımlardan ilki ve en önemlisi ihtiyaçların ve hedeflerin analizinden geçer.

Planlama

Analiz adımından sonra ise sıra isterlerin planlanmasına gelir. Gerekli durumlarda parçalara ayrılması gereken hedefler ile yapılan planlamar sizi hedefe taşıyan doğru adımlardır.

Tasarım

Yapılması planlanan ürüne başalamadan önce tasarımın tamamlanması önceliklidir. Farklı senaryolarla oluşabilecek farklı durumlar için yapılacak tasarımlar, geliştirme aşamasında geliştirici ekibe büyük katkı sağlar.

Geliştirme

Planlanan ve tasarlanan bir projenin know-how'ına sahip bir ekip için aslında en kolay aşamadır. Doğru yapılmış bir analiz ve tasarım sürecinden sonra geliştirme aşaması, test aşaması ile birlikte yürütülerek tamamlanır.

Testler

Öncelikle geliştirme aşaması ile birlikte başlayan bir süreçtir. Parçalara ayrılan planlamalarda, modüler testler ile kısım kısım finale ulaşma durumu amaçlanır. Yapbozun parçaları tamamlandığında ve modüller yapı istenilen ürün finali tamamlandığında genel testlere geçilir.

Final

Tüm bu aşamaların sonunda planlanan ürüne ulaşmış oluruz. Geriye, ortaya çıkarılan ürünün tanıtımı, sunumu ve kullanım istatistikleri ile ürünü yaşatma süreci açığa çıkar. Kompanse; doğru adımlar ile doğru ürünlere!